DETAIL UBYTOVÁNÍ

Navigace: Úvod > Ubytování > Vinný sklep Zimolka
Vinný sklep Zimolka
Město: Mutěnice, 69611
Ulice: U kapličky 1111
Vinařská podoblast: Vinný sklep Zimolka
GPS:
Email: Michal.Zimolka@seznam.cz
Telefon: 777736600
Web: www.vinozimolka.cz

HODNOCENÍ

5.0 / 5  (1 hlas)
O Ubytování:

Vinařství Zimolka

Vinařství Michal Zimolka se nachází na jižní moravě v obci Mutěnice.Obec má 3600 obyvatel s počtem 550 vinných sklepů.
Vinařství Michal Zimolka vzniklo v roce 2008 ve vinařské oblasti Mutěnice. I když toto vinařství vzniklo v roce 2008, tak se může pochlubit velmi kvalitními a chutnými víny, kdy zkušenosti o výrobě vína jsou předávány z otce na syna. Vína vyrábíme v malém množství, proto dbáme na kvalitu a ne na kvantitu.Můžeme Vám nabídnout přívlastková vína bílá i červená a také můžete ochutnat vína archivní.
Vína vyrábíme starou klasickou metodou, ale i některá produkce je vyráběna nejmodernější technologií "řízené kvašení", odbourávání kyselin, čistá kultura kvasinek a mikrooxidace.
Nabízíme posezení ve slováckém vinném sklepě. Kapacita je 17 lidí. Poskytujeme degustace s občerstvením a s možností zařízení ubytování a muziky. Při degustaci máte možnost ochutnat 10 ? 15 vzorků vín od kabinetních až po pozdní sběry.K degustaci vám můžeme připravit studené, sýrové a zeleninové talíře,zabíjačkové speciality,a také teplou večeři.
Dále je u nás možnost připravit grilovanou vepřovou kýtu,grilovaný klobás atd.

NABÍDKA POKOJŮ

KALENDÁŘ AKCÍ

Pro toto ubytování či město nebyly nalezeny žádné akce. Více akcí naleznete v sekci: Akce

RECENZE

VINAŘSTVÍ

NAŠE VINAŘSTVÍ

Vinný sklep Zimolka

Vinařství Zimolka Vinařství Michal Zimolka se nachází na jižní moravě v obci Mutěnice.Obec má 3600 obyvatel s počtem 550 vinných sklepů. Vinařství Michal Zimolka vzniklo v roc

Více....

OSTATNÍ V OKOLÍ

Vítek Josef Vínařství

Rádi bychom Vás pozvali na návštěvu našeho rodinného vinného sklepu v Mutěnicích, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína a dalším programem po

Více....

Vinařství Štěpánek

Více....

Vinařství Vrba

Více....