DETAIL UBYTOVÁNÍ

Navigace: Úvod > Ubytování > Vinařství Vítek Josef
Vinařství Vítek Josef
Město: Mutěnice, 69611
Ulice: Vlnitá
Vinařská podoblast: Vinařství Vítek Josef
GPS:
Email: vitekjosef@seznam.cz
Telefon: 723936594
Web: www.vinarstvi-mutenice.cz

HODNOCENÍ

0.0 / 5  (0 hlasů)
O Ubytování:

Rádi bychom Vás pozvali na návštěvu našeho rodinného vinného sklepu v Mutěnicích, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína a dalším programem podle Vašeho přání, či za účelem ubytování při Vašich toulkách po našem krásném vinařském kraji.

Přijďte se pobavit nad sklenkou dobrého moravského vína v Mutěnicích. Vzpomínka na krásně strávený večer v tradičním moravském sklepě Vám dodá sílu do dalších všedních dnů.

 

Pro naše hosty nabízíme posezení a degustace včetně občerstvení ve vinném sklípku s rodinnou atmosférou a s kapacitou 25 osob. Můžete si u nás uspořádat rodinné oslavy, posezení s přáteli, firemní večírky.

Ve sklepě rozléváme výhradně vlastní sudová vína. Zajistíme pro vás příjemné ubytování v nově rekonstruovaném podkroví. Na přání vám můžeme zajistit i cimbálovou muziku nebo harmoniku.

NABÍDKA POKOJŮ

KALENDÁŘ AKCÍ

Pro toto ubytování či město nebyly nalezeny žádné akce. Více akcí naleznete v sekci: Akce

RECENZE

VINAŘSTVÍ

NAŠE VINAŘSTVÍ

Vítek Josef Vínařství

Rádi bychom Vás pozvali na návštěvu našeho rodinného vinného sklepu v Mutěnicích, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína a dalším programem po

Více....

OSTATNÍ V OKOLÍ

Vinný sklep Zimolka

Vinařství Zimolka Vinařství Michal Zimolka se nachází na jižní moravě v obci Mutěnice.Obec má 3600 obyvatel s počtem 550 vinných sklepů. Vinařství Michal Zimolka vzniklo v roc

Více....

Vinařství Štěpánek

Více....

Vinařství Vrba

Více....